Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Adamek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce(Adamek + 25 km)

1 490 649 zł83,58 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Domaszowice(Adamek + 25 km)

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem, balkonami oraz tarasami w atrakcyjnej cenie! Budynek B parter Wiatrołap- 5,11 m Łazienka- 2,85 m Komunikacja- 11,25 m Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Piekoszów(Adamek + 22 km)

680 000 zł159,43 m² 4 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż obie połówki nowego domu w zabudowie bliźniaczej każda o powierzchni użytkowej 149 m , zlokalizowane na ogrodzonych działkach o powierzchni 522.

Szczegóły ogłoszenia

40,19 zł/m²103,27 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy 103,27 m | Kielce, ul. Biskupa Mieczysława Jaworskiego 28 Oferujemy do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce(Adamek + 25 km)

490 400 zł61,30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł48,34 m² 11 377,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł32,59 m² 11 966,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem | ul. Szydłówek Górny, kielce Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,59 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zachełmie

Zachełmie(Adamek + 18 km)

178 350 zł3 567 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3567 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zachełmie, gm. Zagnańsk. Działka nieogrodzona w kształcie trapezu o wymiarach ok 27 x 120 x 27.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy segment w standardzie premium - Kielce, ul. Jałowcowa | 125 m . Na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Adamek

Adamek,świętokrzyskie

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , zlokalizowaną w miejscowości Adamek gm. Stąporków. Działka jest w pełni uzbrojona - posiada.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij